Wyrok za obrazę prezydenta Komorowskiego

14 września Robert Frycz, autor satyrycznej internetowej strony antykomor.pl został skazany na karę roku i trzech miesięcy ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania 40 godzin prac społecznych miesięcznie. Sąd Okręgowy w Piotrkowie Trybunalskim uznał go winnym znieważenia prezydenta Bronisława Komorowskiego.

Proces w tej sprawie rozpoczął się 5 września i już na starcie został utajniony na wniosek prokuratora, który w opinii Frycza chciał zamknąć dla społeczeństwa możliwość oceny kwestionowanych materiałów bądź treści.

Internetowy blog Frycza z jego słów „jest miejscem, w którym królują ironia, satyra i ostre, bo ukierunkowane politycznie, poczucie humoru”.

Cala ta historia bardzo nawiązuje do sprawy Poczobuta ze zniesławieniem prezydenta Białorusi Aleksandra Łukaszenki. Też prokurator utajnił proces ale Frycz otrzymał realny termin ograniczenia wolności, a Poczobut teraz wolny i nadal pisze swoje bzdury. Przypomnijmy, że wtedy władze polskie protestowali przeciwko procesowi wobec Poczobuta i nawet zebrali kilkanaście starszych babć przed sądem.

Robert Frycz napisał balladę dla chłopców z ABW, którzy próbują zamknąć stronę antykomor.pl:

Навигация

Предыдущая статья: ←

Следующая статья:

К записи "Wyrok za obrazę prezydenta Komorowskiego" 11 komentarzy
 1. Servan Tes napisał(a):

  Jakaś kurwa gra na gitarze o swoim psychicznym stanie!

 2. admin napisał(a):

  Servan Tes, panie Wojtku (a to pisze Wojtek Boradyn bo to widać z jego maila), jeżeli chce pan bronić tu funkcjonariuszy ABW, to nie trzeba. Lepiej niech pan pojedzie do Warszawy, czy jeszcze gdzie do Polski i uklęczy tam przed budynkiem agencji i stoi tam i modli się o zdrowie chłopców z ABW.

 3. Jan P. napisał(a):

  A co z psychicznym stanem Poczobuta?

 4. Servan Tes napisał(a):

  Admin!
  Nie to wcale nie Wojtek Boradyn a inny człowiek!

 5. Servan Tes napisał(a):

  Admin! Najpierw dowiedź się czyj to mail!A to piszecie wcale innego człowieka!
  Ja was na facebooku już dodałem!To Polacy Grodna,tak? I zobaczycie kto ja naprawde!
  Z szacunkiem boradynw@gmail.com

 6. Tadeusz napisał(a):

  Moje zdanie że polskie ABW, w porównaniu z KGB to jeszcze nie tak strasznie!

 7. admin napisał(a):

  Wojtek czy Władysław czy Servan Tes czy Tadeusz, po pierwsze nie trzeba tu pisać z różnymi pseudonimami. To widać. Poczytaj w sieci, co to jest IP. Wtedy zrozumiesz. Widzę teraz, że jesteś nie Wojtkiem Boradyn a chyba jego wnukiem. No i z tego po drugie, co dotyczy ABW, jesteś jeszcze głupim dzieckiem, żeby coś na ten temat opowiadać na tej stronie.

 8. Tadeusz napisał(a):

  Dobra!

 9. m napisał(a):

  Admin, od innych żądasz publikacji nazwisk, a sam jesteś anonimowy. Ujawnij się, napisz, kim jesteś i kto ci płaci za tę stronę.

 10. admin napisał(a):

  m, żeby i ja został wpisany na listę osób, wjazd których do Polski jest zabroniony? Dopóki Polska nie zostanie krajem demokratycznym, gdzie za działalność kulturalną nie prowadzą represję, do tej pory nie podam swojego nazwiska.

 11. Milena napisał(a):

  A na Białorusi nie wsadzają obywateli białoruskich do ciupy za znieważenie Baćki i nie stosują represji za dzialalność kulturalną? Niech Pan administrator nie będzie hipokrytą.

Оставить свой комментарий

Поиск
Kalendarz
Maj 2024
P W Ś C P S N
« Cze    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
My w Telegramie

Archiwa
Film o białoruskich Polakach
Kategorie
Kategorie
Вверх
© 2024    Kopiowanie materiałów strony polaki.org jest dozwolone wyłącznie z aktywnym linkiem   //    Zaloguj się