Borys bije konkurentów na Facebooku

Andżelika staje się sławną medijną osobą i coraz częściej walczy ze swoimi przeciwnikami za pośrednictwem sieci społecznościowych. Tak 16 kwietnia br. ona nie wytrzymała i napisała na Facebooku o tym, że „jakieś kobiety” chcą więcej przeprowadzenia wszelkich imprez kulturalnych w ramach „współpracy”, ale odmawiają współpracy z nielegalnym Związkiem Polaków, ponieważ jest zaangażowany w działalność polityczną. Oczywiście, te anonimowe kobiety wpadli w przerażenie, że o nich pisze sama Andżelika Borys i więcej nie będą się stawać jej na drodze.

borys facebookZdaniem Borys, ona nigdy jeszcze nie była aktorem w obcym spektaklu, zawsze tylko w swoim i gra według własnego scenariusza, ale nie wszystkim się to podoba, ale inaczej trudno.
My też nie chcemy denerwować Andżelikę, ale to już dziesięć lat ona jak lalka-marionetka działa w interesach Polski, a nie miejscowych Polaków.

Навигация

Предыдущая статья: ←

Следующая статья:

К записи "Borys bije konkurentów na Facebooku" 6 komentarzy
 1. gramatyka się kłania napisał(a):

  Osobę inteligentną i wykształconą poznaje się po jej sposobie wyrażania się i poprawności gramatycznej, a tu proszę, Pani Borys się demaskuje i dyskwalifikuje. Nie daj Boże nam takich przywódców.

 2. Jozef napisał(a):

  Boże, jeśli ta żałosna Borys tak się zna na polskim, to o czym możemy mówić. Dałaby już święty spokój, kogo ona obchodzi. Ileż można kompromitować rodaków. Do roboty niech się weźmie ta „Pani”!!!

 3. "Dwie panie" napisał(a):

  Niniejszym oświadczam, że wspomniane w przedstawionym wpisie „dwie panie” są założycielkami strony internetowej dla nauczycieli języka polskiego, jedynej na
  Białorusi, uruchomionej od listopada i cieszącej się popularnością. Strona powstała z myślą o wszystkich nauczycielach, zarówno zrzeszonych w organizacjach społecznych, jak i niezrzeszonych, żeby każdy miał swobodny dostęp do niezbędnych w pracy nauczycielskiej materiałów. I „panie” nie „wymyśliły sobie”, a przedstawiły ciekawy, starannie opracowany i bogaty projekt nawiązujący do spuścizny Mickiewicza, w tym różnorodne konkursy zarówno dla wszystkich uczniowskich grup wiekowych, jak i nauczycieli. Projekt jest dostępny na stronie internetowej i trafił do odbiorców. A propozycja współpracy, z którą „dwie panie” „śmiały” zwrócić się do organizacji polskich, w tym do ZPB, polegała na tym, by się dołączyły, bo wiadomo, że wiele osób może zrobić więcej, niż dwie. Nie wiem, co tak bardzo urągało godności p. Borys: czy to, że nie wyznaczono jej roli przewodniczącej, czy to, że ktoś śmiał cokolwiek zrobić bez jej wiedzy i nie pytając ją o zdanie, czy to, że sama nie wpadła na tak ciekawy pomysł, czy to, że owe „dwie panie”, w odróżnieniu od niej, mają stopnie doktorskie, prawie dwudziestoletni staż nauczania polskiego, w tym wyższą kategorię nauczycielską?
  W każdym razie, w tym wpisie pokazała siebie jako osobę nie dość że źle wykształconą i nieinteligentną, ale i niepotrafiącą współpracowac.
  A projekt zostanie zrealizowany, nawet jak p. Borys to się nie podoba.

 4. gramatyka się kłania napisał(a):

  Ogłaszam wszem i wobec, że od dzisiaj „Dwie Panie” przeze mnie są mianowane Prezesem i Wiceprezesem Związku Polaków (proszę we własnym zakresie uściślić kto jakie stanowisko będzie zajmował). Błogosławię portal Pań i proszę o podanie adresu w celach reklamy.

 5. Karol Werner napisał(a):

  Hej! Pomyślałem, że może kogoś zainteresować tutaj relacja z mojego wyjazdu rowerowego na Białoruś. Napisałem kilka tekstów, w tym jeden o Polakach spotkanych na Białorusi, ich życiu, problemach, radościach. Jak coś tutaj link http://kolemsietoczy.pl/polacy-na-bialorusi-dawne-polskie-ziemie/ 🙂

 6. Карл Шпульцер napisał(a):

  @Karol Werner:
  Źle pomyślałeś, Karolku!
  Twój sposób myslenia, to dno. Jak czytam Twoje wypociny o Białorusi i ludziach z Białorusi nóż mi się otwiera w kieszeni.

Оставить свой комментарий

Поиск
Kalendarz
Sierpień 2022
P W Ś C P S N
« Lip    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
My w Telegramie

Archiwa
Film o białoruskich Polakach
Kategorie
Kategorie
Вверх
© 2022    Kopiowanie materiałów strony polaki.org jest dozwolone wyłącznie z aktywnym linkiem   //    Zaloguj się