Poczobut boi się konkurencji

Kilka dni temu szefowie telewizji TV Białystok i miejskiego kanału Grodno Plus Jan Oniszczuk i Aleksander Łosmiński podpisali umowę o współpracy. Efektem tego będzie stworzenie wspólnego programu „Sąsiedzi Grodno-Białystok”. Mieszkańcy miast potrafią lepej poznać się nawzajem, poznać kulturę, historię.

Dobra inicjatywa zainteresowała kierownictwo nielegalnego Związku Polaków na Białorusi. Andrzej Poczobut wkrótce oświadczył, że nic dobrego kanał Grodno Plus nie pokaże polskim widzom, a tylko będzie zajmować się propagandą. Przede wszystkim niepokoi go, jak pokażą życie Polaków na Białorusi. To jest to, co przestraszyło Poczobuta. Wcześniej jego artykuły były niemal jedynym sposobem otrzymania informacji o sytuacji w polskiej mniejszości narodowej. Jasne że pisał on to, co było mu na korzyść. Na korzyść mianowicie z fiansowego punktu widzenia, dlatego że za pozorne represje Poczobut otrzymywał pieniądze. Teraz będzie inne źródło informacyjne, które może pokazać nieznaną polskim czytelnikom „Wyborczej” prawdę.

Swoje komentarze Andrzej Poczobut umieścił na łamach „Gazety Wyborczej Białystok”. Można poczytać tutaj: http://wyborcza.pl/1,75248,10058742,Rezimowe_okno_na_Bialorus_.html

Навигация

Предыдущая статья: ←

Следующая статья:

К записи "Poczobut boi się konkurencji" есть 1 комментарий
 1. Edward napisał(a):

  Najważniejsza jest prawda którą od zarania dziejów głosili i głoszą ludzie uczciwi.
  Jednym z uczciwych był Jezus Chrystus którego za głoszenie prawdy Żydzi przybili do krzyża.
  Jezus powiedział do Żydów „Wy jesteście dziećmi Diabła” ( ewangelia Jana rozdział 8 werset 44 )
  Są wśród nas ludzie uczciwi ale są też Judasze tj. Poczobut którzy za kilka srebrników od Sorosza i innych Syjonistów sprzedadzą nawet własną Ojczyznę.
  Takich ludzi należy eliminować z życia publicznego bo koniunkturalnym kłamstwem zabijają prawdę i doprowadzają do tragedii narodowych.
  Mam nadzieję że nowo powstałe studio ” Sąsiedzi Grodno Białystok” nie będzie zatrudniać „Dzieci Diabła”
  Edward Maciejczyk

Оставить свой комментарий

Поиск
Kalendarz
Sierpień 2022
P W Ś C P S N
« Lip    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
My w Telegramie

Archiwa
Film o białoruskich Polakach
Kategorie
Kategorie
Вверх
© 2022    Kopiowanie materiałów strony polaki.org jest dozwolone wyłącznie z aktywnym linkiem   //    Zaloguj się