O nas

Jesteśmy Polakami Białorusi nie zadowoleni dzisiejszą sytuacją. Związek Polaków Mieczysława Jaskiewicza zżera Polskie pieniędzy, robi tyle gwałtu ale nie działa. Związek Łysego próbuje coś zrobić, przeprowadzać imprezy, ale to nie otrzymuje się.

Zdecydowaliś my stworzyć ten blog, żeby spróbować donieść prawdę do ludzi – prostych Polaków Białorusi, Polski i całej Polonii. Czytajcie nasz blog i będziecie wiedzieli co tworzy się na samej sprawie.

My swiadomie nie przedstawiamy się. Niektóre materiały naszego blogu nie są przyjemne dla ludzi, ktorzy mogą zakazać nam wjazdu do Polski. Białoruskiemu rządu mogą nie spodobać się nasze artykuły o Związku Łysego. Powiedzmy tylko że nasi ludzie są w Związkach Łysego i Jaśkiewicza. Mamy nadzieje że dzięki naszemu blogowi zacznie się pojednanie Polaków Białorusi.

Mimo tego, że mamy wiele błędów na naszej stronie internetowej (niestety mieszkamy poza macierzą i nie mamy stałej praktyki) nazwa polaki.org – nie jest to błąd. Wiemy, że prawidłowo pisać Polacy, ale z różnych powodow byliśmy zmuszeni wybrać taką rosyjską nazwę dla strony. Po rosyjsku Polacy brzmi [Polaki].

Jeżeli chcesz skontaktować się z nami, napish do nas polacy-grodno

Комментирование закрыто.

Поиск
Kalendarz
Maj 2024
P W Ś C P S N
« Cze    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
My w Telegramie

Archiwa
Film o białoruskich Polakach
Kategorie
Kategorie
Вверх
© 2024    Kopiowanie materiałów strony polaki.org jest dozwolone wyłącznie z aktywnym linkiem   //    Zaloguj się