Po prostu sztuka

Zwolennicy Andżeliki Borys może i nie ukończyli studiów w artystycznych uczelniach, ale mają pewne umiejętności pracy w Photoshopie, które potrzebne są do obróbki zdjęć.

W portalach społecznościowych członkowie nielegalnego Związku Polaków rozpowszechniają przetworzone rzekomo w celach humorystycznych zdjęcia byłego przewodniczącego nielegalnego Związku Mieczysława Jaśkiewicza. Widać, że jego legalna działalność na rzecz rozwoju edukacji języka polskiego, nawiasem mówiąc, jest bardziej skuteczna, niż Borys, i to nie daje komuś spokojnie żyć.

Oto, na przykład, fotografia Mieczysława Jaśkiewicza ze swoimi zwolennikami, do której dodano napis „do widzenia Polacy! Teraz jesteśmy firmą białoruską” i herb Białorusi.

I najśmieszniejsze jest to, że Andżelika Borys też ma swoją firmę „Кlerygata” która zarejestrowana w lokalnych organach państwowych, aby oficjalnie prowadzić działalność gospodarczą.

Żaden photoshop nie ukryje tego, że uczniowie uciekają z publicznej szkoły „Кlerygaty”, a spotkania nielegalnego Związku Polaków od czasu rozpoczęcia drugiego zarządu Borys stały się bardziej małe.

I wszystkie zdjęcia z Mieczysławem Jaśkiewiczem są po prostu demonstracja zazdrości do człowieka, który nie dał się zniszczyć wyniki swojej pracy i wysiłku wielu młodych pedagogów w rozwóju publicznych szkół języka polskiego w Grodnie.

Навигация

Предыдущая статья: ←

Следующая статья:

К записи "Po prostu sztuka" 2 komentarze
  1. leonarda rewkowska napisał(a):

    Nawet nie mając umiejętności w Photoshopie zrobić obróbkę zdjęcia może każdy, kto ma kasę. Borys ma nadzwyczajne umiętności w prześladowaniu Polaków, którzy z sukcesem działają na rzecz odrodzenia polskości. Dlatego sukcesy Polskiej Szkoły Społecznej im.J.Pawła II wywołują u niej złość Z całego serca gratuluję Mieczysławowi Jaskiewiczowi i Helenie Dubowskiej i życzę dalszych sukcesów.
    Przytoczę jedną analogię. Na zjeździe w marcu 2005 roku nie głosowałam za Borys, poneważ, gdy T.Gawin mianował niedoszłą nauczycielkę kierownikiem Działu Oświaty ZPB, oświata polska stała zaniepadać. Borys zemściła się nie tylko na mnie. W kwietniu 2005 roku cały Słonimski Rejonowy Oddział wyrzuciła z ZPB. Więcej tego, 30 sierpnia w wywiadzie dla gazety „Rzeczpospolita” oszczercze mnie okłamała i 13 września ja już miałam zakaz wjazdu do Polski. Przedtem miałam liczne nagrody: Odznakę Honorową Sybiraka, odznakę „Zasłużony dla Kultury Polskiej”, Medal Komisji Edukacji Narodowej, medal „Pro Memoria”.

  2. Polak napisał(a):

    Patrzę i się zastanawiam, kiedy to nasi Polacy po rozum do głowy pójdą i samodzielnie będą decydować o sobie i swoim otoczeniu? Kiedy to nastąpi pojednanie i połączenie wszystkich struktur w jeden potężny Ruch Prawdziwego Odrodzenia Polskości?? Właśnie tego życzę moim Rodakom w Białorusi.
    Gratuluję p. Jaśkiewiczowi!

Оставить свой комментарий

Поиск
Kalendarz
Lipiec 2024
P W Ś C P S N
« Cze    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
My w Telegramie

Archiwa
Film o białoruskich Polakach
Kategorie
Kategorie
Вверх
© 2024    Kopiowanie materiałów strony polaki.org jest dozwolone wyłącznie z aktywnym linkiem   //    Zaloguj się