Polski polityk: należy rozważyć możliwość okupacji Białorusi, na wszelki wypadek!

Janusz Korwin - MikkePodczas debaty na żywo w TVP Info i TVP 1 w programie „Na pierwszym planie – eurowybory” politycy rozmawiali m.in. o kwestiach zapewnienia Polsce bezpieczeństwa. Kandydat do parlamentu Europejskiego Janusz Korwin-Mikke mówił – Gdybym ja rządził w Polsce, to w sztabie generalnym byłyby plany agresji na Ukrainę, na Białoruś, na Czechy, na Słowację, na wszelki wypadek.

Zdaniem lidera Kongresu Nowej Prawicy Janusza Korwin-Mikke, ważne jest, aby przygotować się do wszystkich scenariuszy. On uważa, że to będzie ważne dla zapewnienia bezpieczeństwa Polski.

Wiadomo, że Janusz Korwin-Mikke zajmuje się polityką od lat 60-tych XX wieku, a od lat 90-tych znajdował się na oficjalnych stanowiskach. Jako człowiek doświadczony w polityce nie mógł powiedzieć to przypadkowo.

Już wiadomo, że lider Kongresu nowej prawicy na podstawie wyników wyborów pojedzie do Brukseli jako europoseł. Ludzie z takimi poglądami mogą doprowadzić Europę do nowej wojny.mikke1

Informacja o tych agresywnych wypowiedziach polskich i europejskich polityków smuci ludzi, którzy boją się nowych konfliktów zbrojnych. Ponadto, nieprzyjazne plany Polski w stosunku do państwa białoruskiego, wywołują negatywną reakcję u mieszkańców, niezależnie od narodowości.

Навигация

Предыдущая статья: ←

Следующая статья:

К записи "Polski polityk: należy rozważyć możliwość okupacji Białorusi, na wszelki wypadek!" 5 komentarzy
 1. Polak mały napisał(a):

  Nawet Andżelika Borys prawdopodobnie wystąpiła przeciwko przyłączeniu Białorusi do Polski. Zastanówcie się, co będzie ona robić jeśli przestanie sprzedawać wizy i prosić o polską pomoc, za co żyć człowiekowi?

 2. Wójt napisał(a):

  Spokojnie i bez przesady z Korwinem. Co do wypowiedzi wyżej, to nie ten poziom. Nie ta płaszczyzna.

 3. Bożena napisał(a):

  Korwin-Mikke to niegroźny facet z demencją. To, że dostał poparcie w ostatnich euro wyborach {na wybory poszło 23% uprawnionych, z tego on ma 7, to jest naprawdę kropla w morzu} a wynik nie jest niczym innym jak czerwoną kartką daną przez wściekłe i bezsilne społeczeństwo wobec kompletnego braku ładu w każdej dziedzinie życia państwa do czego psudopolitycy wszystkich opcji doprowadzili Polskę. Groźniejsi są ci wszyscy, którym marzą się sojusze z wujaszkiem Ameryką i wciągnięcie Polski w stały impas w stosunkach z Rosją i krajami zza wschodniej granicy. Już dziś pojawia się sytuacja jak sami zauważają , że Polska zostaje na drodze, demokratyzowania i ustawiania w ramki Kremla , sama bo reszcie Europy nie marzą się konflikty zbrojne, wojenki i podchody. To jest zły prognostyk na przyszłość, a cierpieć będą jak zawsze zwyczajni ludzie.

 4. Bożena napisał(a):

  Prośba do administratorów portalu Polaki.org. Prosimy o zamieszczenie informacji dotyczących sprawy, o której zaczyna być głośno w Polsce cytat z gazety „MSZ na bieżąco śledzi sprawę prezes Stowarzyszenia Żołnierzy AK na Białorusi, 83-letniej Weroniki Sebastianowicz, która stanie przed sądem za rzekomy przemyt pomocy żywnościowej dla członków stowarzyszenia”} Pojawiają się strony i akcje wsparcia dla prześladowanej rodaczki. Nie mamy bieżących wiarygodnych informacji. Jak pamiętam sprawę Krzyża z tą samą Panią w roli oskarżonej, chodziło o niedopełnienie formalności, zgłoszenie, zgody itd. Jak jest teraz, czy znów chodzi o brakujące dokumenty dla odprawienia pomocy humanitarnej na granicy? Prosimy o opisanie sprawy, chcemy społeczeństwu przekazywać obiektywne dane o sytuacji, by przeciwdziałać paskudnej propagandzie antybiałoruskiej. Z apelami na TT wystąpiła już też A. Borys.

 5. Bożena napisał(a):

  W uzupełnieniu informacji o Korwin – Mikke, skandalistą był zawsze nie miał od lat żadnego udziału w życiu politycznym. Margines. To co wyczyniał w obecnej kampanii wyborczej można streścić jednoznacznie, prowokował, a w tym szaleństwie była metoda. Media urządziły mu reklamę, darmowo wypromowały tego polityka licząc na zdecydowany opór społeczeństwa. Społeczeństwo tymczasem postanowiło zemścić się za perfidię i draństwo tak propagandy politycznej, jak udziału w niej mediów. Wyszło, co wyszło. Politycy są w szoku i dobrze, może to czegoś ich nauczy. A działacze partii pana Mikkego są już zdecydowanie rozważniejsi i nie przejawiają cech politycznego ADHD. Oto przykład. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Michal-Marusik-europosel-partii-Korwin-Mikkego-syn-byl-mi-wdzieczny-za-klapsy,wid,16672303,wiadomosc.html?ticaid=112e47

Оставить свой комментарий

Поиск
Kalendarz
Czerwiec 2024
P W Ś C P S N
« Cze    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
My w Telegramie

Archiwa
Film o białoruskich Polakach
Kategorie
Kategorie
Вверх
© 2024    Kopiowanie materiałów strony polaki.org jest dozwolone wyłącznie z aktywnym linkiem   //    Zaloguj się