List Pana Wiktora Dmuchowskiego do Sikorskiego

Publikujemy list Pana Wiktora Dmuchowskiego do Ministra Spraw Zagranicznych Polski Pana Radosława Sikorskiego, który on umieścił na swoim blogu.

wiktor dmuchowski 1

wiktor dmuchowski 2

Навигация

Предыдущая статья: ←

Следующая статья:

К записи "List Pana Wiktora Dmuchowskiego do Sikorskiego" 4 komentarze
 1. Bożena napisał(a):

  Czy strona Polaki.org oczernia ZPB czy przybliża skrzeczącą rzeczywistość? Bo jeśli przybliża to i próbuje pokazać, że sprawy wokół ZPB mają dwa dna, a tego drugiego nikt w Polsce nie pozna z żadnego innego źródła to jedynie cieszyć się należy, że jest i mało ważne kto ją założył, prowadzi etc, a możliwość prezentowania na niej uwag na potrzebę odkłamania rzeczywistości jest dobrodziejstwem dla uczciwych i szlachetnych. Strona Polaki.org jest potrzebna, z listu wynika, że podejrzenia o związki z tą stroną podważają autorytet, dlaczego?

 2. Maria napisał(a):

  Bożeno, znam wymagania Wiktora, Wiktor nigdy się nie utożsamiał z tą stroną, ma własne poglądy. Strona pewnie byłaby potrzebna, jakby mniej plotkowania było na niej oraz więcej potwierdzonych faktów. Stwierdzenia Konsula podważają autorytet (nie odwracaj sprawy), bo również, jak i ta strona plotkuje i oczernia dobre imię człowieka. Pytam, po co to robią?

 3. Bożena napisał(a):

  Po co robią? Pytanie nie do mnie. Jeśli ja mam na nie odpowiedzieć to odpowiem krótko. Sikorski do dymisji. Ważniejsze jest natomiast odpowiedzieć dlaczego społeczeństwo polskie, to które świadome jest nikczemności prowadzonej polityki, zamiast protestować, obnażać, przeciwdziałać a choćby w sposób jaki próbuje się to robić na stronie Polaki.org milczy, a jeśli nie milczy to spiera się o jakieś swoje racje, dezawuuje udolne, czy mniej ale próby walki z dziką polityką innych.

 4. Znafca napisał(a):

  ” Sikorski do dymisji. ”
  Przez kata ma się rozumieć.

Оставить свой комментарий

Поиск
Kalendarz
Maj 2024
P W Ś C P S N
« Cze    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
My w Telegramie

Archiwa
Film o białoruskich Polakach
Kategorie
Kategorie
Вверх
© 2024    Kopiowanie materiałów strony polaki.org jest dozwolone wyłącznie z aktywnym linkiem   //    Zaloguj się