Wybieraj Prezesa ZPB na stronie Polaki.org!

5 – 6 kwietnia br. w Mińsku odbędzie się kolejny zjazd ZPB i wybory nowego przezesa Związku Polaków na Białorusi.

Zwracamy uwagę na to, że na stronie internetowej polaki.org rozpoczęto badanie użytkowników i czytelników na temat ich poglądów na temat kandydatów na stanowisko przewodniczącego Związku Polaków na Białorusi» (w prawej części strony).

Należy powiedzieć, że polityka Polski, mająca na celu izolację jednej grupy Polaków i wniebowstąpienie innej grupy, spowodowała poważny rozłam w życiu  Grodzieńszczyzny i kraju. Nie tracimy nadziei, że w przyszłości wszystko się zmieni na lepsze, i prosimy Twoje zdanie o tym, kto będzie godnym prezesem Związku Polaków na Białorusi».

Napisz swój komentarz do tego artykułu, jeżeli listę osób podaną w ankiecie uważasz za niepełną.

Навигация

Предыдущая статья: ←

Следующая статья:

К записи "Wybieraj Prezesa ZPB na stronie Polaki.org!" 6 komentarzy
 1. Jan napisał(a):

  Zdrowych i Wspanialych Swiat Wielkanocnych wszystkim Polakom i Bialorusinom ponad partyjnymi podzialami zycze z calego serca – Jan.
  A tak na marginesie redakcja zapomniala ze oprocz prawoslawia jest tez troche chrzescian ktorzy wczesniej obchodza Swieta i obrazek z jajkiem,palemka i zajaczkiem nie zburzylby wizerunku tejze strony.

 2. Paweł napisał(a):

  🙂 tak jest, Janie – bardzo dobrze!

  Zdrowych i radosnych Świąt i Zmartwychwstania Pańskiego!

 3. lol napisał(a):

  Z sondażu na stronie wynika, że do drugiej tury przechodzą kandydaci Łysy i Inny. Gdyby jednak Inny nie figurował w karcie do głosowania, to delegaci musieliby wybierać mięzy Łysym, a Jaśkiewiczem. Gdyby odsiano fikcyjnych (nie znających nawet j. p.) kandydatów, którzy jutro zagłosują w Mińsku, Jaśkiewicz wygrywa w cuglach! Czyli – Jaśkiewicz – rzeczywistym liderem społeczności polskiej na Białorusi! Chcieliście „Polaki.org” takiego wyniku, to – macie! Gratulacje Jaśkiewiczowi!

 4. admin napisał(a):

  Widzimy jak Jaśkiewicz zebrał tu tyle głosów. To nazywa się fałszowanie. Na niego głosowali ci same ludzie kilka razy. Chyba i na zjeździe ten „lider” zwyciężał podobnie?

 5. Tadeusz napisał(a):

  Do lol: Gdyby jednak inni nie figurowali w karcie do głosowania wygrałaby Orechwo))) Teraz możesz śmiać się lol)))Moje gratulacje Łysemu!

 6. Bożena napisał(a):

  Gratulacje Panie Mieczysławie. Teraz wymusić na Polsce by przestała niszczyć to wszystko co Wasza Organizacja próbuje zachować od zapomnienia. Mam nadzieję, że obecny na VIII zjeździe konsul RP usłyszał to co zostało powiedziane, zrozumiał i przestaną warszawscy „naprawiacze” świata bawić się ludźmi. Brawo panie Rewkowska i Łysa. Wierzę, że delgacja z Polski zajmie się szczerze sprawą jak deklarowali z trybuny. Związkowi, Prezesowi, Zarządowi i Rodakom powodzenia, by nie osłabł entuzjam, by ciągle żywe były oklaskiwane słowa :zacytuję „jak się chce, to można działać”. Serdeczne dzięki w imieniu nas, obiektywnych, Polaków z Polski, wszystkim władzom, jednostkom organizacji państwowych RB za okazywaną ZPB pomoc .

Оставить свой комментарий

Поиск
Kalendarz
Czerwiec 2024
P W Ś C P S N
« Cze    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
My w Telegramie

Archiwa
Film o białoruskich Polakach
Kategorie
Kategorie
Вверх
© 2024    Kopiowanie materiałów strony polaki.org jest dozwolone wyłącznie z aktywnym linkiem   //    Zaloguj się