Plagiator

Andrzej Poczobut jest wiadomy jako aktywny działacz nielegalnego Związku Polaków na Białorusi, ale i jako dziennikarz „Wyborczej”. On zawsze mówi, że ta praca i przynosi mu większość dochodu. Ale czytelników naszego portalu nie tak latwo nabrać – wszyscy my zmamy, gdzie Andrzej robi swój kapitał i dlatego dla pracy dziennikarskiej czasu nie pozostaje.

To widać i z artykułów Poczobuta w „Wyborczej”, większość z których są niemal dokładnym przekładem materiałów z białoruskich stron opozycyjnych charter97.org, svaboda.org, belaruspartisan.org i innych. Andrzej nawet nie zbiera informacji, on poprostu używa internet i znanie na językach. Z taką pracą łatwo poradził by sobie automatyczny tłumacz Google.

Otrzymuje się, że czytelnicy „Wyborczej” otrzymują plagiat jako autorskie artykuły dziennikarza specjalnego z Białorusi. Jak tego nie widzą redaktorze gazety, nie rozumiemy. Może oni także myślą, że ich czytelnicy są idiotami i nic nie rozumią i nie widzą.

Навигация

Предыдущая статья: ←

Следующая статья:

К записи "Plagiator" 5 komentarzy
 1. Róg Kowalski napisał(a):

  W Polsce inteligentni i nawet średnio wykształceni ludzie od 15 lat gazet nie czytają, ponieważ jest to zwyczajne pranie mózgu.

 2. z macierzy napisał(a):

  Macie rację Rogu pod jednym zastrzeżeniem: To są tylko polskojęzyczne gadzinówki.

 3. Róg Kowalski napisał(a):

  :))
  jasne

 4. prawdziwy_polak napisał(a):

  Do Róg Kowalski: Mieszkasz w Polsce, że gadasz takie rzeczy? I na jakiej podstawie stwierdzasz, że jest to pranie mózgu? Może jakieś przykłady.

 5. Róg Kowalski napisał(a):

  Gazeta Wybiórcza i Poczobut z Pisalnikiem, na przykład

Оставить свой комментарий

Поиск
Kalendarz
Sierpień 2022
P W Ś C P S N
« Lip    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
My w Telegramie

Archiwa
Film o białoruskich Polakach
Kategorie
Kategorie
Вверх
© 2022    Kopiowanie materiałów strony polaki.org jest dozwolone wyłącznie z aktywnym linkiem   //    Zaloguj się