Żałoba bez Borys

11 kwietnia w Grodnie przeszły przedsięwzięcia żałobne po zginełym w Katyniu oficeram Wojska Polskiego i ofiaram katastrofy samolotu prezydenckiego. Członkowie nieuznawanego Związku Polaków odwiedzili cmentarz żołnerzy polskich, odbyła się msza w kościele na Dziewiatówce.

Ludzi nie rozumieli jedynej rzeczy. Gdzie jest Andżelika Borys. W ten nieprosty dla wszystkich moment prezesa nie było razem z ludźmi. W tłumie brzmieli różne przypuszczenia. Ktoś powiedział że Andżelika znów pije. Nie jest to zadziwiające. Takie rzeczy już odbywały się.

Навигация

Предыдущая статья: ←

Следующая статья:

К записи "Żałoba bez Borys" 3 komentarze
 1. Igor napisał(a):

  W swoim pijackim odurzeniu ona uroiła sobie, że jest niewiadomo kim. Mowią, że Borys już opowiada, że ludzi, pozostałe w polskim rządzie (Tusk, Sikorski, Komorowski) nie są dla niej autorytetami, dla tego że winni w katastrofie. Zaczekamy na oficjalną reakcję przedstawicieli polskiej dyplomacji.

 2. polka napisał(a):

  Członki nieuznawanego Związku Polaków odwiedzili cmentarz żołnerzy polskich, odbyła się msza w kościele na Dziewiatówce.
  —————————————
  Zgodnie z polską stylistyką należałoby napisać „członkowie”…

 3. admin napisał(a):

  Dziękujemy bardzo. Już poprawiliśmy błąd. Niestety mieszkamy poza macierzą, dla tego nie idealnie mówimy i piszemy po polsku.

Оставить свой комментарий

Поиск
Kalendarz
Luty 2023
P W Ś C P S N
« Paź    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728  
My w Telegramie

Archiwa
Film o białoruskich Polakach
Kategorie
Kategorie
Вверх
© 2023    Kopiowanie materiałów strony polaki.org jest dozwolone wyłącznie z aktywnym linkiem   //    Zaloguj się