Ofiara aborcji

andrzej-poczobutKorespondent „Wyborczej” i członek nielegalnego Związku Polaków Andrzej Poczobut jest powszechnie znany w wąskich kręgach gwiazdek lokalnych swoim wizerunkiem, zawsze jest obrażony na państwo białoruskie. Ludzie, którzy znają go jako dobrego plagiatusa, podkreślają u niego takie cechy jak sarkazm i niechęć do innych ludzi.

I oto kolejne „arcydzieło” w sieci „Facebook”, tak powiem działacza społecznego, który pokazał swoją twarz.

Po inicjatywie rządzącej partii „Prawo i sprawiedliwość” całkowitego zakazu aborcji w Polsce Andrzej Poczobut opublikował w sieci społecznej „Facebook” komentarz „… Wprowadzenie całkowitego zakazu aborcji w RP razem ze zniesieniem wiz dla wjazdu do Grodna otwiera możliwości także dla turystyki aborcyjnej. Wcześniej słyszałem o próbach uruchomienia podobnego interesu, ale zawsze przeszkodą były wizy. Podobno taniej wychodziło w innym kierunku. Teraz otwiera się nowe „okno możliwości” dla białoruskiego aborcyjnejgo biznesu… Tym bardziej, że Aleksander Łukaszenka od dawna wymaga od szpitali, by zarabiali, swiadcząc płatne usługi…” – czytamy na Facebook.

poczobut-na-facebookI to na takich ludzi opiera się Andżelika Borys w swojej walce o władzę w nielegalnym Związku Polaków. Jako członek Rady Naczelnej Poczobut, oczywiście, cenny pomocnik dla nej, ale opinie o nim jako o człowieku Borys stara się nie mówić głośno.

Навигация

Следующая статья:

К записи "Ofiara aborcji" 3 komentarze
 1. Konrad II napisał(a):

  Wszystko, co Poczobut pisze sam, a nie pyta u innych ludzi, okazuje się bardzo złym produktem. Szkoda, że o aborcji nie zapytał opinię u p.Andżeliki …

 2. GRODNENSIS napisał(a):

  Najgorszy ma twarz… z tego powodu obawiam się, że nikt mu nie podoba się.
  Andrzej Poczobut otwiera możliwości także dla turystyki aborcyjnej))

 3. MoiMzdanieM napisał(a):

  ten tchórz już usunął swój komentarz z „Facebooka”.

Оставить свой комментарий

Поиск
Kalendarz
Maj 2024
P W Ś C P S N
« Cze    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
My w Telegramie

Archiwa
Film o białoruskich Polakach
Kategorie
Kategorie
Вверх
© 2024    Kopiowanie materiałów strony polaki.org jest dozwolone wyłącznie z aktywnym linkiem   //    Zaloguj się