Gratulacje z powodu Święta Niepodległości od Andżeliki Borys

Prawdziwa patriotka Polski Andżelika Borys pogratulowała wszystkich członków nielegalnego Związku Polaków z okazji Dnia Niepodległości Polski po swojemu. Pogratulowala siebie sama.

Po raz kolejny ta osoba umieściła na Facebooku wiadomość o tym, że wszystko to już ją znudziło, jest zmęczona tym, że nie ma w nielegalnym Związku Polaków wiernych pomocników, nikt nie wykazuje inicjatywy.

borys-facebookTo, że w nielegalnym Związku Polaków pod kierownictwem Borys-Orechwo-Jaśkiewicza nic na lepsze nie zmienia się, wszyscy wiedzą. Jak i to, że teraz wszyscy jego członkowie chcą otrzymywać tylko dywidendy od tego członkostwa.

Pozostaje współczuć kobiecie, która poświęciła swoje życie dla dobra innych ludzi, ale nie może zrealizować dobre zamiary. Najciekawsze jest to, że Borys napisała, że Związek Polaków stracił Brześć, w Grodnie i Mińsku sama musi organizowywać działalność. Wydaje się, że po raz kolejny ją odwiedziła mania wielkości, a może po prostu dodatkowy kieliszek wina wpłynął na wylanie duszy znajomym.

Staje się to dobrą tradycją Borys komunikować z członkami nielegalnego Związku Polaków pisząc im listy jako „wódz narodu polskiego na Białorusi”. Będziemy czekać na nowe objawienia, i z kolei, chcemy jej pożyczyć nie pić dużo alkoholu. Nawet z powodu tak dobrej okazji.

Навигация

Предыдущая статья: ←

Оставить свой комментарий

Поиск
Kalendarz
Maj 2020
P W Ś C P S N
« Kwi    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Archiwa
Film o białoruskich Polakach
Вверх
© 2020    Kopiowanie materiałów strony polaki.org jest dozwolone wyłącznie z aktywnym linkiem   //    Zaloguj się