Bezbożny marketing

graPo raz kolejny news z Brześcia potwierdziły, że niektóre społeczne związki bardziej dbają o zarabianie pieniędzy, niż o rozwój języka i kultury polskich.

Prawdziwy szef „Forum lokalnych polskich inicjatyw” Natalia Rakowicz z Brześcia, wiedząc że dyrektor konkurencyjnej firmy SP. z o. o. „Kresowianka” Irina Głuchowska chce znaleźć nowy lokal dla zajęć z języka polskiego, sugerowała wynajmującemu to miejsce więcej pieniędzy i zamierza umieścić w tym budynku swoją firmę. Taka niezdrowa konkurencja może być korzystna tylko dla zarabiania pieniędzy w dobie kapitalizmu.

Fakt ten świadczy o tym, że Polska przeznacza za mało pieniędzy na nauczycieli języka polskiego i firmy, muszą prowadzić podobne manewry, żeby zwabić klientów. Wszystkie małe przywódcy uczą się przedsiębiorczości pisania projektów u nauczycieli Mietka Jaśkiewicza i Andżeliki Borys.

Płatne kursy „na kartę polaka” SP. z o. o. „Kresowia” stały się od dawna obiektem humoru, wkrótce Natalia Rakowicz, dzięki swojej przyjaciółce Borys, doprowadzi SP. z o. o. „Kresowianka” do poziomu kursów, gdzie wiedzą po polsku tylko odpowiedzi, aby otrzymać Kartę Polaka.

Навигация

Оставить свой комментарий

Поиск
Kalendarz
Luty 2023
P W Ś C P S N
« Paź    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728  
My w Telegramie

Archiwa
Film o białoruskich Polakach
Kategorie
Kategorie
Вверх
© 2023    Kopiowanie materiałów strony polaki.org jest dozwolone wyłącznie z aktywnym linkiem   //    Zaloguj się