Andżelika – podróżniczka

syciliaTen rok był dla prawdziwego szefa nielegalnego Związku Polaków Andżeliki Borys bardzo intensywny jeżeli mówić o jej zagranicznych podróżach. Oczywiście, taka znana działaczka może pozwolić sobie dużo jeździć do Polski. Ale w tym roku pani Andżelika pobiła rekordy wszystkich pracowników „Kresowii”.

Ona na zazdrość wszystkim też niedawno odwiedziła Paryż, Rzym, Sycylię. I to jest człowiek, który nie dostaje największe wynagrodzenie nawet w „Kresowii”. Po prostu cud, że białoruska inspekcja podatkowa nie zapytała o źródle dochodów dla takiej aktywnej działalności.
rzym
Wygląda na to, że Andżelika ma jakieś jeszcze pozaksięgowe dofinansowanie czy dochody o których nie wiedzą nawet członkowie jej organizacji.

Czy być pracownikiem nielegalnego Związku Polaków na Białorusi może być tak korzystnie w zakresie finansowym? Polscy podatnicy, kosztem których obywatelka Białorusi i Polski świetnie podróżuje po Europie, prawdopodobnie też tego nie wiedzą.

К записи "Andżelika – podróżniczka" есть 1 комментарий
  1. olo napisał(a):

    Większość Polaków pracujących na okrągły zegar nie stać na takie eskapady jak to robi ta pani pod rzadami despoty Łukaszenki. W dodatku pracując w nielegalnej tam organizacji. Strasznie to dziwne i podejrzane !

Оставить свой комментарий

Поиск
Kalendarz
Maj 2024
P W Ś C P S N
« Cze    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
My w Telegramie

Archiwa
Film o białoruskich Polakach
Kategorie
Kategorie
Вверх
© 2024    Kopiowanie materiałów strony polaki.org jest dozwolone wyłącznie z aktywnym linkiem   //    Zaloguj się