Jaśkiewicz przespał cichy przewrót w Zarządzie Głównym nielegalnego Związku Polaków

jaskiewicz14 marca br. w Grodnie odbyła się Rada Naczelna nielegalnego Związku Polaków pod kierownictwem Mietka Jaskiewicza. Wydarzenia, które tam miały miejsce, świadczą o tym, że Mietek kieruje grupą Polaków coraz mniej.

W skład Zarządu Głównego nielegalnej organizacji weszły dwa nowe członka Irena Kulakowska i Andrzej Pisalnik (lepsza połowa Iness Pisalnik – przyjaciółki Borys) – wiernych zwolenników Andżeliki Borys. Oznacza to, że w przypadku sytuacji konfliktowej, zarząd będzie składać się z przeciwników Mietka i poprze Andżelikę. Wygląda na to, że następuje powolny przewrót w kierownictwie „Kresowii”, ale Mietek z powodu jego intelektu, nie rozumie tego. Czy mu o tym nikt nie powie?

Pod oklaski Andrzeja Chodkiewicza jego faworytka Andżelika Borys, krok za krokiem, znowu idzie do władzy w nielegalnej organizacji.

Widać Mietkowi zostawią jego klub sportowy „Sokół”, a wkrótce pójdzie on na emeryturę.

Навигация

Предыдущая статья: ←

Следующая статья:

К записи "Jaśkiewicz przespał cichy przewrót w Zarządzie Głównym nielegalnego Związku Polaków" есть 1 комментарий
  1. Jozef napisał(a):

    Borys, Pisalnik, Todryk i całe to ich towarzystwo – zgnilizna ohydna. Ileż można pisać o tych pajacach, które są klębowiskiem żmij. To jest profanacja Polaków na Białorusi.
    Może jeszcze warto coś napisać na temat Poczobuta, Dziemiańczuk, Orechwo i jej Bancera, Porzeckiego z Gawinem? To oni już nie z Borys, pieniędzy nie dało się podzielić należycie między sobą? Wszyscy o tym wiedzą, zapał był, jak była kasa.
    Dawno trzeba przestać wałkować ten temat, bo to nawet nie jest odgrzewany wczorajszy kotlet, tylko próba reanimacji trupa, a trup nie podlega dannym czynnościom.

Оставить свой комментарий

Поиск
Kalendarz
Maj 2020
P W Ś C P S N
« Kwi    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Archiwa
Film o białoruskich Polakach
Вверх
© 2020    Kopiowanie materiałów strony polaki.org jest dozwolone wyłącznie z aktywnym linkiem   //    Zaloguj się