Tchórzostwo Mietka Jaśkiewicza już stało widoczne dla wszystkich!

solowicz2W Grodzieńskim miejskim oddziałe nielegalnego Związku Polaków szykuje się kolejny konflikt. Ludzie są niezadowoleni, że pełniąca obowiązki prezesa miejskiego oddziału Janina Sołowicz odnosi się do nich jak do bydła.

Co jej daje takie prawo? Może szlachetne pochodzenie Janine przyćmiło zrozumienie rzeczywistości i postawiło ją nad innymi? Najprawdopodobniej Jania Sołowicz wie, że jej właściciel Metek Jaśkiewicz nie da jej skrzywdzić. Przecież on ją postawił na to stanowisko, a opinia innych ludzi im obojętna. Nie jest jasne, za jakie zasługi i umiejętności ta brutalna kobieta stała na czele Grodzieńskiego oddziału.

Jednak fakt, że niedługo mija rok od czasu odejścia ze stanowiska Gienka Sajkowskiego, a wybory na szefa miejskiego wydziału do tej pory nie przeprowadzono, mówi, że Metek nie jest przekonany, że ludzie zaufają kandydaturz jego  przyjaciółki na wyborach. Najprawdopodobniej w przypadku otwartych wyborów nawet znany Kazik (osobisty ochroniarz Mietka) ma większe szanse na zwycięstwo.

Metek Jaśkiewicz i Andżelika Borys boją się nie tylko wyborów prezesa Grodzieńskiego miejskiego oddziału, ale też i posiedzenia Rady Naczelnej nielegalnej grupy pod ich kierownictwem, co świadczy o ich tchórzostwie i wysiłkach dla zachowania swojej piramidy finansowej.

Навигация

Следующая статья:

Оставить свой комментарий

Поиск
Kalendarz
Maj 2024
P W Ś C P S N
« Cze    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
My w Telegramie

Archiwa
Film o białoruskich Polakach
Kategorie
Kategorie
Вверх
© 2024    Kopiowanie materiałów strony polaki.org jest dozwolone wyłącznie z aktywnym linkiem   //    Zaloguj się