Borys zmieniła zdanie i ne będzie odchodzić od Jaśkiewicza

kac2Po naszym artykule o tym, że Andżelika Borys napisała w Facebooku o problemach w Zarządzie Głównym nielegalnego Związku Polaków ta wiadomość została usunięta przez użytkownika z sieci społecznej (chociaż ją i przeczytali setki ludzi).

Okazuje się, że Andżelika Borys jak małe dziecko zaczęła się bać odpowiedzialności i zmieniła zdanie. To znaczy wszystkie jej słowa że miała trudności są kłamstwem. Poza tym, to była jej szansa pokazać wszystkim, że nie jest głupią i chciwą, jak Metek Jaśkiewicz.

Tym bardziej te słowa (…najwększy problem miałam i mam z ludzmi z centrali ZPB – Zarzad Główny – Grodno, brak odpowiedzialności, nieróbstwo, poziom żanujący …) napisała t.z. przewodnicząca Zarządu Głównego, były prezes nielegalnego Związku Polaków, który nie chce ponosić odpowiedzialności za te krzywdy, które sprawia Metek Jaśkiewicz zwykłym ludziom.

Gdzie logika w działaniach Borys? Ona chciała wystąpić przeciwko Mietka i pokazać że może być lepiej? A potem po prostu zmieniła zdanie i stara się udawać, że nic nie pisała?

Może być tu dwie wersji. Pierwsza – prawdziwi gospodarze z Polski groźnie jej ostrzegają że takie jej zachowanie nie jest pożądane. A druga – Andżelika Borys ma otrzeźwienie od alkoholu, i cała jej pijana otwartość poszła jak kac.

Навигация

Предыдущая статья: ←

Оставить свой комментарий

Поиск
Kalendarz
Maj 2022
P W Ś C P S N
« Lut    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
My w Telegramie

Archiwa
Film o białoruskich Polakach
Kategorie
Kategorie
Вверх
© 2022    Kopiowanie materiałów strony polaki.org jest dozwolone wyłącznie z aktywnym linkiem   //    Zaloguj się