Jaśkiewicz vs Caritas! Jeden przeciw wszystkim!

Lider nielegalnego Związku Polaków Mieczysław Jaśkiewicz wystąpił w czerwcu br. przed senatorami Rzeczypospolitej w Warszawie. Ten występ spełnił nasze oczekiwania i był bogaty na cenne objawienia.

W tekście przedstawione zostaną audio pliki tego „bohatera”.

Jaśkiewicz zaatakował MSZ Polski i Caritas. Jego tak mocno skrzywdziło, że skierowanie dzieci do letnich obozów nie oddane przez polski MSZ do jego rozporządzenia, że on nie boi się rzucić szanowanej katolickiej organizacji i Kościołowi otwarte oskarżenia.

Ktokolwiek by obraził się, jeśli by taki smakołyk możliwych zysków zabrali u niego. Lecz Jaśkiewicz na tyle obraził się, że w dalszym ciągu mieszał się w sprawy religijne.

Swoją burzliwą działalność Jaśkiewicz pokazuje, zastanawiając się o swojej pomocy Domu Polskiemu w Baranowiczach, co napewno mocno ucieszy miejscowych aktywistów ZPB.

Zwłaszcza Metka oburza to, że Konsulat Polski w Grodnie zaprasza na święta władzę i opozycjędo „najlepszej restauracji”, a jego nielegalny ZPB-zaprasza na kielbasę grill na dworze przed Konsulatem.

Najprawdopodobniej, żeby nie powtarzać takich błędów w przyszłości, Anżelika przestanie wysyłać swoich marionetek na ważne zebrania do Polski i będzie jeździć tam sama.

Навигация

Предыдущая статья: ←

Оставить свой комментарий

Поиск
Kalendarz
Sierpień 2022
P W Ś C P S N
« Lip    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
My w Telegramie

Archiwa
Film o białoruskich Polakach
Kategorie
Kategorie
Вверх
© 2022    Kopiowanie materiałów strony polaki.org jest dozwolone wyłącznie z aktywnym linkiem   //    Zaloguj się