W Polsce obraziły się

Jak informuje Radio Racyja, Robert Tyszkiewicz, zastępca przewodniczącego sejmowej komisji spraw zagranicznych Sejmu RP stwierdził, że polski rząd w żadnym wypadku nie dążył do rezygnacji Andżeliki Borys. Według niego stanowisko polskie w sprawie obrony praw polskiej mniejszości narodowej w Białorusi nie zmieniła się.– Nie mam żadnej informacji o tym, że ma się zmienić podejście polskiego MSZ. Poseł Tyszkiewicz podkreślił, że być może decyzja Andżeliki Borys nie jest ostateczna. Z drugiej strony, jak stwierdził, w Związku Polaków na Białorusi jest wiele osób, które mogą z sukcesem kontynuować działalność organizacji.

Jak widzimy, polskie przyjaciele Związku Polaków obraziły się na Andżelikę Borys. Już oświadczają, że nie tylko ona może kierować organizacją. Ale czy nie przegrają panowie polacy, dlatego że Borys jest figurą, a tylko potem idzie organizacja.

Najważniejsze jest, żeby tę obrazy nie odbiły się na pani Borys. Co będzie jeżeli nie wpuszczą ją do Polski, jak już było z tymi nieprawidłowymi polakami albo nie pozwolą na studia doktorancjkie? A może coś straszniejszego zrobią, kto wie? Tyle pieniędzy i czasu stracono, a otrzymuje się good bye mój biało-czerwony miś.

Навигация

Предыдущая статья: ←

Следующая статья:

К записи "W Polsce obraziły się" есть 1 комментарий
  1. Wiktor Dmuchowski napisał(a):

    Radio Racyja – to banda amerykańskich pachołków!

Оставить свой комментарий

Поиск
Kalendarz
Październik 2021
P W Ś C P S N
« Wrz    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
My w Telegramie

Archiwa
Film o białoruskich Polakach
Kategorie
Kategorie
Вверх
© 2021    Kopiowanie materiałów strony polaki.org jest dozwolone wyłącznie z aktywnym linkiem   //    Zaloguj się