Zwrót do Andrzeja Chodkiewicza

W swoim wystąpieniu w Sejmie na 25-leciu ZPB pan Konsul Andrzej Chodkiewicz pozwolił sobie oświadczyć, że strona polaki.org rzekomo oczernia działaczy nielegalnego Związku.

Chcemy zauważyć, że na naszej witrynie publikujemy wyłącznie prawdziwe fakty, które oczywiście mogą nie podobać się komuś. To prawda, chociaż i gorzka. Ale przedstawiciele władz demokratycznej Polski powinni spokojnie reagować na taką prawdę. Przecież nasza strona to jedyna możliwość dla pana Konsula otrymać naprawdę obiektywną informację o sytuacji w białoruskiej Polonii.

Korzystając z okazji dziękujemy Andrzejowi Chodkiewiczowi za reklamę naszej strony w tak szerokim gronie Polaków. Wielu z nich już są naszymi stałymi czytelnikami, ale możliwie ktoś jeszcze nie wiedział o takiej prawdziwej stronie internetowej. Teraz i oni wiedzą. Wyrażamy nadzieję na dalszą owocną współpracę.

Słyszeliśmy że wkrótce kończy się okres akredytacji pana na Białorusi. Być może zechce pan w końcu zrobić dobry gest i przyczynić się do rozwiązania kwestii o zniesieniu zakazu wjazdu do Polski dla wielu białoruskich Polaków? Czego pan do tej pory się boi? Że oni przyjadą i będą opowiadać coś, odmienne od tego, co mówi w Polsce Andżelika Borys i jej zwolennicy? Małó prawdopodobnie że będą tym zajmować się. Dlatego trzeba znieść zakaz, bo takiemu demokratycznemu państwu jak Polska nie do twarzu takie barbarzyńskie totalitarne metody.

Навигация

Предыдущая статья: ←

К записи "Zwrót do Andrzeja Chodkiewicza" 3 komentarze
  1. Wiktor napisał(a):

    Rzeczywiście, reklamę Państwu zrobił wspaniałą i to na całą Polskę)!

  2. Bożena napisał(a):

    Warto pójść za ciosem, zebrać podpisy i wysłać drogą oficjalną do MSZ plus do wiadomości Prezydenta RP, komisji sejmowych ds Białorusi. Zwracam uwagę na drobną nieścisłość w Państwa wypowiedzi: wątek o oczernianiu to przyp. redakcji, co nie zmienia oczywiście niczego, gdyż puenta konsula jest zbieżna z rzeczonym przypisem. Wbrew przekonaniu politykierów w Polsce jest wielu ludzi, którzy sytuację znają taką jaka jest, a nie taką jak się ją usiłuje sprzedać i zapewniam dołączą do Państwa słusznych roszczeń.

  3. Wiktor napisał(a):

    Zostanie Chodkiewicz odwołany czy nie, mnie nie obchodzi, bo dla mnie już dawno jest skończony, jak i cała ta grupka Gawina. To nie ma nic wspólnego ani z Polską ani z polskością w naszym polskim Domu. Napisałem list do MSZ i wyłożyłem go na swoim blogu. Niech Polacy czytają, jaka to demokracja i jakie obyczaje panują w dyplomacji, trudno powiedzieć, żeby polskiej.

Оставить свой комментарий

Поиск
Kalendarz
Maj 2024
P W Ś C P S N
« Cze    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
My w Telegramie

Archiwa
Film o białoruskich Polakach
Kategorie
Kategorie
Вверх
© 2024    Kopiowanie materiałów strony polaki.org jest dozwolone wyłącznie z aktywnym linkiem   //    Zaloguj się