Poczobut spełnia oczekiwania

poczobutNie tak dawno temu opublikowaliśmy artykuł o Poczobucie, który wziął opiekę nad nudystami. Sugerowaliśmy że w celu zwiększenia swojej popularności w internecie może zdecydować się wesprzeć osoby o nietradycyjnej orientacji seksualnej.

Minął miesiąc od pojawienia naszego artykułu i Poczobut na stronie swojej gazety umieszcza opus o tym, jak młodzież własnymi rękami łapie pedofilów na Białorusi. W nim opowiedział on „tragiczną” historję o tym, jak jakiegoś 29-letniego W.Gulaka „oszukali” w sieci Internet: W.Gulak umówił się na spotkanie intymne z 16-letnim dzieckiem, ale na spotkanie do niego przyszła grupa mężczyzn, którzy nienawidzą pedofilów. „Pobili Witala i oblali moczem. Całe zajście nagrali i zamieścili w sieci”.

Wydaje się że nic takiego w opublikawaniu tej unformacji nie ma. Po prostu artykuł informacyjny. Ale nie, na ogłoszeniu informacji Poczobut nie zatrzymuje się. Okazuje się, że zdaniem Poczobuta, „biedny” Gulak nic złego w zasadzie i tak nie czynił, bo kontakty seksualne są dozwolone od 16 lat. Dalej w ogóle Poczobut wydaje zrzeczenie o tym, że Gulak i nie jest pedofilem wcale, a najbardziej, że jest gejem. Wychodzi że gdyby było 15-letnie dziecko –  można byłoby przyznać to za pedofilie, ale jeśli ma 16 lat to po prostu homoseksualizm. Chyba, że do takich sformułowań Poczobut jest bardziej przyzwyczajony.

Jak widać jakość artykułów Poczobuta za ostatni miesiąc ostro „poszła w górę”. Przychylność nudystów i gejów on już zarobił. Czy naprawdę następny jego artykuł będzie z żądaniem zezwolenia na małżeństwa osób tej samej płci? Do tej pory Poczobut spełniał oczekiwania.

Навигация

Предыдущая статья: ←

Следующая статья:

К записи "Poczobut spełnia oczekiwania" есть 1 комментарий
  1. Bożena napisał(a):

    Podtrzymuję, jaka mentalność taka moralność.

Оставить свой комментарий

Поиск
Kalendarz
Sierpień 2022
P W Ś C P S N
« Lip    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
My w Telegramie

Archiwa
Film o białoruskich Polakach
Kategorie
Kategorie
Вверх
© 2022    Kopiowanie materiałów strony polaki.org jest dozwolone wyłącznie z aktywnym linkiem   //    Zaloguj się