Posłowie RP nie wpuszczeni na Białoruś

Sześciu polskich posłow 21 lutego nie wpuszczono na Białoruś. Polscy parlamentarzyści mieli zamiar przyjechać do Grodna w celu bliższego przyjrzenia się aktualnym problemom mniejszości polskiej na Białorusi i spotkania z działaczami ZPB.

Ale niestety w Związku Polaków ani prezes organizacji, ani prezes Rady Naczelnej nie wiedzieli o wizycie. Mimo tego parlamentarzyści mieli szereg zaplanowanych spotkań z działaczami Związku Anżeliki Orechwo. Kiedy nie wpuszczono ich, to spotkali się w Sokółce na terenie Polski, konsul generalny w Grodnie Andrzej Chodkiewicz dostarczył samochód do tych celów.

Kiepsko że w Polsce nadal słuchają tylko jedną stronę. Szkoda, że zwyczajni Polacy nie mieli możliwości spotkać się i porozmawiać z posłami. Mieli do powiedzenia kilka ciekawych rzeczy o grupce Orechwo.

Навигация

Предыдущая статья: ←

Следующая статья:

К записи "Posłowie RP nie wpuszczeni na Białoruś" 3 komentarze
  1. Polak napisał(a):

    Przez 7 lat posłowie przyglądali się i jakoś niec do nich nie dotarło, jak i do wielu innych polityków. Czy mają tępe łby?

  2. Polka napisał(a):

    dokładnie ,najwidoczniej mają tępe łby..oni potrzebują conajmniej 7 lat zeby wziąśc się za załatwianie jakiejś jednej sprawy…to samo bedzie z tym ruchem ”małym”przygranicznym.2 lata minęły to jeszcze 5:)tyle że tępe łby znajdują się teraz po stronie Białoruskiej.

  3. Polak napisał(a):

    znieść wizy

Оставить свой комментарий

Поиск
Kalendarz
Wrzesień 2021
P W Ś C P S N
« Sie    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
My w Telegramie

Archiwa
Film o białoruskich Polakach
Kategorie
Kategorie
Вверх
© 2021    Kopiowanie materiałów strony polaki.org jest dozwolone wyłącznie z aktywnym linkiem   //    Zaloguj się