Śmierć Andrzeja Leppera

Lider Samoobrony, Andrzej Lepper nie żyje. Popełnił samobójstwo. Informację potwierdzają jego współpracownicy.

Jego ciało w siedzibie Samoobrony znalazł członek jego rodziny. Policja potwierdziła, że było to samobójstwo i wyklucza się udział osób trzecich. Andrzej Lepper miał 57 lat. Prawdopodobnie na jego śmierć miała wpływ sytuacja rodzinna, w tym choroba syna.

W sprawie śmierci polityka prawdopodobnie w poniedziałek zostanie wszczęte śledztwo i będzie zlecona sekcja zwłok – powiedział Dariusz Ślepokura z warszawskiej prokuratury okręgowej.

To był dla nas szok – powiedział o śmierci Andrzeja Leppera jego współpracownik z Samoobrony Janusz Maksymiuk. Jak mówił, ciało Leppera znaleźli w piątek jego koledzy z Samoobrony.

„Wiadomość dotarła do mnie wcześniej, bo dzwonili koledzy, że znaleźli ciało przewodniczącego w pokoju gościnnym (w siedzibie Samoobrony w Warszawie). Ja byłem też w biurze dzisiaj, wczoraj się z nim spotkałem, umówiliśmy się też na rano” – relacjonował Maksymiuk w piątek w TVP Info.

Jak dodał, w czwartek rozmawiał z Lepperem i „nic nie wskazywało, że może stać się coś złego”. „Odbył długą podróż, był zmęczony, rozmawialiśmy o planach takich na przyszłość. (…) Rozmawialiśmy, po rozmowie wyszedł z gabinetu, ja zostałem sam, pozbierałem rzeczy i spotkaliśmy się na ulicy, bo wracał ze sklepu. Idziesz? – spytałem. Idę – mówił. Ja: to rano będę tak do 10; to nawet dobrze, bo mam spotkanie ważne, to jutro ci przekażę – odpowiedział” – mówił Maksymiuk.

„Ta wiadomość jest porażająca. Nie wierzę, że Lepper popełnił samobójstwo. On był osobą bardzo wierzącą, był chrześcijaninem praktykującym. Wielokrotnie widziałam go, gdy zwracał się do Boga w trudnych sytuacjach. Nie tak dawno opowiadał mi, że jechał do chorego syna przez Częstochowę, mówił, że wierzy w cud jego ozdrowienia” – powiedziała w piątek Beger.

Na polskich forum są różne wersję, ale większość myśli, że Andrzej Lepper nie mógł samodzielne odejść z tego światu. Do Państwa uwagi przedstawiamy kilka wypowiedzi:

Dlaczego sekcja zwłok ma zostać przeprowadzona dopiero w poniedziałek, a nie mogła zostać zrobiona w tym samym dniu w którym zmarł? Czyżby ktoś z władzy maczał w tym palce i chcą zatuszować sprawę by nie wyszła na jaw, że dopiero w poniedziałek zrobią sekcję? Dla mnie to niemożliwe by Pan Andrzej mógł popełnić samobójstwo. Nie zostawiłby rodziny w potrzebie. Takiego polityka jak on to już nie będzie. (Pan Japan)

Pewne media trabią minut parę po informacji -powiesił się samobójstwo itd. Na tle ilości niejasnych w tej politycznej oranżerii odejśc z tego swiata dotąd zamazanych a nie wyjąśnionych zabójstw w przkładzie Popiełuszki ,Papały, Filipa Adwenta itd- Ludzi prawych niewygodnych interesom walczących o władzę ,po śmierći Leppera zachodzi pytanie- kto wydał zlecenie ,wyrok na tę śmierć tej postaci politycznej sceny Polski ,kto wykonał wyrok zabójstwa i dalej kto nastepny? (Anka)

Dla mnie niezrozumiałe ,że odebrał sobie życie? Jest to więcej niż niemożliwe. Ratował w cięzkiej chorobie syna i by go zostawił dalej w potrzebie? Coś tu nie gra. Może się okazać ,że ……różne są domysły. Akurat przed wyborami będąc szefem partii ? To sie w głowie nie mieści . Trudno uwierzyć. (MrsFarida2011)

A wiec mamy powrot do zydokomuny, ktora w tamtych czasach mordowala tylko etnicznych Polakow.Andrzej Lepper zostal zamorodowany przez nowa zydokomune czyli POPiS-SLD-PSL!!! (ak47)

Навигация

Предыдущая статья: ←

Следующая статья:

К записи "Śmierć Andrzeja Leppera" есть 1 комментарий
  1. Znafca napisał(a):

    Jak to było samobójstwo to Adolf Hitler był przyjacielem Polski.

Оставить свой комментарий

Поиск
Kalendarz
Czerwiec 2020
P W Ś C P S N
« Maj    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Archiwa
Film o białoruskich Polakach
Вверх
© 2020    Kopiowanie materiałów strony polaki.org jest dozwolone wyłącznie z aktywnym linkiem   //    Zaloguj się