Poczobut nadal pod sądem

Po ukaraniu Andrzeja Poczobuta w sądzie rejonu Leninowskiego on nie zgodził się na wyrok i jak i oczekiwano złożył skargę w wyższy sąd – Grodzieński obwodowy. Data rozpatrzenia sprawy jeszcze nie wyznaczona. Do tego czasu on nie może opuszczać Grodna. Po wejściu wyroku w życie, jeżeli on nie będzie zmieniony, Andrzej Poczobut także nie opuści Białorusi, a być może nawet miasta.

         To prawdopodobnie będzie przeszkadzało sprawom dziennikarskim, nie będzie obecny bezpośrednio na miejscu. Chociaż wiemy jak Andrzej potrafi poradzić sobie z tym problemem. Wcześniej na naszej stronie był opublikowany artykuł „Plagiator”, w którym opisano jego metody pisania materiałów.

         Oprócz pracy w „Wyborczej” jemu trzeba wyjeżdżać do terenów w sprawach nielegalnego na Białorusi Związku Polaków. Bez tego Andrzej Poczobut nie może udawać aktywnej pracy organizacji, co oznaczna jej faktyczny koniec. Dlatego prawdopodobnie on będzie opuszczał miasto. Widząc reakcję organów ścigania zrozumiemy ich postawę do tego. Jeżeli mu będzie pozwolono spokojnie naruszać wyznaczony przez sąd reżim, to można przepuścić, że plotki o jego współpracy z KGB nie są bezpodstawne. Cóż, zobaczymy.

Навигация

Предыдущая статья: ←

Следующая статья:

К записи "Poczobut nadal pod sądem" 11 komentarzy
 1. Róg Kowalski-Wiktor Dmuchowski napisał(a):

  „…plotki o jego współpracy z KGB nie są bezpodstawne. Cóż, zobaczymy…”

  To oznacza, że dla ludzi jest „bohaterem wolności”, zaś dla Białorusi, że współpracując z KGB Białorusi dba o suwerenność kraju. Krótko mówiąc, albo jest postacią ciekawą i różnorodną, albo pracuje tam, nie patrząc na poglądy i przekonania, gdzie mu lepiej i więcej płacą.

 2. jakub napisał(a):

  Czytam tam czytam Pana Wiktora Dmuchowskiego – i nadalnei rozumiem tego człowieka; raz gotów jest Poslkę sprzedać a tym samymj Polaków, drugim razem z kolei Białoruś sprzedałby aby tylko miec jakąś korzyść z tego; skąd u Pana Taka nienawiść do Poczobuta??? Oskarżenie o współprace z KGB trzeba poprzeć dowodami; natomiast jeśli Pan to udowodni – to będę pierwszy który bedzie krytykował wszelkie osobistości Unii Europejskiej za to iz popierali takiego człowieka; ale jeśli Pan tego nie potrafi udowodnić – to prosze mieć honor i dać sobie spokój z tymi komentarzami; Pan sam nie wie gdzie wpaść – „czy w gówno czy w maść”? Analizując Pana wypowiedzi dochodzi sie do wniosku że jest człowiekiem chorym ale w szczególności na chorobę która w Pańskim organiźmie nie toleruje dwóch osobowości; miałem z Panem nie polemizować – ale musze Panu oddać pola za umiejętne wciąganie do konwersacji……..zdrówka życzę

 3. Róg Kowalski-Wiktor Dmuchowski napisał(a):

  Nikogo nie oskarżam i nie mam w sobie nienawiści ANI KRZTY, proszę sobie to dobrze zapamiętać, ale jednak mam swe poglądy i niekoniecznie, po pierwsze nie każdemu je zdradza, a po drugie nie szukam poklasku i wsparcia.
  Pozdrawiam, WD.

 4. Sławek napisał(a):

  Wicia co ty p#####sz? Jesteś małym facecikiem pełnym nienawiści do otaczającego go świata – świata ludzi normalnych. Mam przytoczyć tu lub przekopiować wszystkie e-maile, które do mnie pisałeś aby wszyscy nawet zwolennicy siemaszkowskiego ZPB poznali ciebie z najlepszej porozowskiej kołchozowej strony, gdzie słoma wyłazi ci z filcowych botków?

 5. Róg Kowalski-Wiktor Dmuchowski napisał(a):

  Marku P#####cu, częstochowskie forum na Ciebie się poznało. Ja tylko czekam, aby Ci przyłożyć porządnie z radością, boś zwyczajnym trollem i won z tego forum. Tu piszemy nie o tym, jak Ty bezczelnie nienawidzisz Łukaszenki i władze białoruskie, jak pisałeś, a o naszych rodakach i ich problemach.
  Jakbyś chociaż 5% zrobił coś co ja, wtedy byśmy porozmawiali na równych, a tak, szkoda na Ciebie i klawiatury i energii. Tylko p[ięść moja Ci towarzyszem wiernym.

 6. Róg Kowalski-Wiktor Dmuchowski napisał(a):

  Na Tobie , rzecz jasna.

 7. Róg Kowalski napisał(a):

  Poczytaj P#####cu, może zmądrzejesz: http://www.rosjanin.pl/news/lukaszenko.html

 8. Sławek napisał(a):

  Wicia, ty jak zwykle na inny temat. Nie odpowiedziałeś na moje pytanie, które ci zadałem, więc zadam je jeszcze raz – czy chcesz abym przekopiował te wszystkie e-maile, które do mnie pisałeś?

  Wicia, nie jestem żadnym Markiem a moje imię jest tu jak najbardziej prawidłowe. Nie mieszkałem nigdy w Częstochowie a Pluto 37, to nick, który dał ci nieźle popalić na wspomnianym przez ciebie forum, także zostaw ty człowieka w spokoju. Ja mam w Polsce bliżej do Grodna niż ty z swego zapyziałego Porozowa

  Z linku jaki podesłałeś widać, że pisał to nie Polak a ktoś pochodzący z za wschodniej granicy bo pełno w tekście rusycyzmów. Mniemam po stylistyce, żeś sam go pisał. Tekst jest pełen kłamstw takich samych jak Aleksander Grigoriewicz, nie bez powodu przez Białorusinów nazywanym BURATINO.
  Odpowiedz mi jak to się ma do obecnej sytuacji gospodarczej w Białorusi a punktem tam najważniejszym – „6. I – najważniejsze! Białoruś odmówiła brania pieniędzy w formie pożyczek. Prezydent mówi: „Obraliśmy kurs, aby się nie zadłużać. Dlatego, że nasze dzieci nie powinny płacić za nasze szczęśliwe życie. Oczywiście, możemy nabrać długów, ale ktoś musi je spłacić.” – bez komentarza. Jednym słowem Buratino.

  Wicia, tu niczym tchórz spieprzyłeś z Białorusi i usadowiłeś się wygodnie w normalnym kraju jakim jest Rzeczpospolita, ba zabrałeś nawet swoją chorą matkę (Białorusinkę), bo zapewne w tak dobrze prosperującej socjalnie Białorusi dawno by ją zawlekli na kładbiszcze, gdzie mogiła jej obrosłaby metrowym zielskiem. Więc nie wymądrzaj tu się a skoro tak go chwalisz to czas najwyższy abyś przestał swoją osobą zaśmiecać moją świętą ojczyznę i zwinął mamdzur i pojechał do swego Porozowa, gdzie na pewno znalazłbyś prace w miejscowym kołchozie i dyrygował tamtejszym krowom.

  Wicia pisałem, że będę cię piętnował? To też i czynię.

 9. Róg Kowalski napisał(a):

  Zostaw moją chorą i szlachetną Matkę.

  Rozmowa z Tobą to tak, jak rozmowa ze słupem … i to bez przewodów elektrycznych, jesteś szumowiną polskiego społeczeństwa i tchórzem bez twarzy.

  Przyczepiłeś się, jak g###o do l#####ek!
  Żegnam.

 10. Róg Kowalski napisał(a):

  Suwałki ba-ardzo blisko i przestaniesz dłubać w nosie.

  Status uczelniany: luzak
  Imię/Nazwisko: Sławek
  Płeć: facet
  Miasto: Suwałki
  Zajęcie: dłubanie w nosie

 11. Róg Kowalski napisał(a):

  … i kropka, Sławku Kopko!

Оставить свой комментарий

Поиск
Kalendarz
Czerwiec 2024
P W Ś C P S N
« Cze    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
My w Telegramie

Archiwa
Film o białoruskich Polakach
Kategorie
Kategorie
Вверх
© 2024    Kopiowanie materiałów strony polaki.org jest dozwolone wyłącznie z aktywnym linkiem   //    Zaloguj się